Zakup rury pole dance do domu

rury pole dance

Zajęcia pole dance na stale zagościły w szkołach fitness i szkołach tańca. Tancerze pole dance zachwycają pięknymi figurami, ale również zaangażowaniem na treningach. Ich ćwiczenia nie były, by jednak możliwe bez odpowiedniej jakości odzieży oraz sprzętu. Jednym z niezbędnych przedmiotów jest rura do pole dance. Drążek do pole dance to tak naprawdę najważniejszy element wyposażenia sali pole dance. Drążek mocowany jest w dwóch punktach, co zapewnia jego statyczność. Z jednej strony zamocowany jest do sufitu, a druga część przytwierdzona jest do podłogi. Taka forma przytwierdzenia sprawia, że element jest stabilny, a osoby ćwiczące mają solidny punkt podparcia, który umożliwia im tworzenie figur i akrobacji.

Rury pole dance w domu

Współcześnie rury pole dance montuje się również w domach. Powodów do zamontowania drążka w domu jest wiele. Najczęściej ćwiczący wymieniają chęć prywatnych treningów w dowolnych dniach i o dowolnym czasie. Warto jednak zaznaczyć, że zamontowanie drążka w domu czy mieszkaniu rekomenduje się raczej zaawansowanym tancerzom. Osoby początkujące powinny obiektywnie ocenić swój poziom umiejętności i raczej trenować pod opieką profesjonalnego instruktora. Nie oznacza to, że rury do pole dance montowane w domu są mniej bezpieczne. Ich zabezpieczenia są takie same jak rur montowanych w salach fitness.

Warunkiem koniecznym do montażu rury pole dance w domu jest wystarczająca ilość miejsca, dookoła niej. Nie ma ustalonej stałej szerokości, czy jednego wymiaru. Drążki montuję się tak, by ćwiczącemu było wygodnie i by miał on miejsce na akrobacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *